TARİHÇEMİZ VE BİZ...

 

1993 yılında kurulan ev+, kurulduğu tarihten bu yana gerek özgün tasarım ve üretimleriyle, gerekse seçkin ithal ürünleriyle ev aksesuarları alanında hizmet vermektedir.


ev+, bizi çevreleyen her şeyin giderek birbirine benzediği ve aynı zamanda karmaşıklaştığı günümüzde, pratik, estetik, işlevsel, kaliteli, ve başka bir yerde bulunmayan ev aksesuarı arayanlara, SADE bir estetikle kendi tasarladığı ve ithal ettiği markalarla, kişi ve kuruluşların evlerini, ofislerini kısaca hayatlarını güzelleştiren ev aksesuarları sunan tek yerli markadır. Sadelik, yalınlık ve duruluk ev+ yı ayrıştıran en temel öğelerdir. ev+ felsefesinin temelinde yatan "sadelik", sadece bir tasarım yaklaşımını değil, bir yaşam biçimini de ifade eder. 

  


ÜRÜNLERİMİZ


SADECE EV+ DA... El Yapımı Cam ürünleri (Çay bardak setleri, demlikler, buruşuk şarap bardakları, likör bardakları, muglar, Q-tipslikler, Reçellikler, Başucu Su Karafları, Su Şişeleri, Makyaj Pamukluklar, Grisinilikler), Yılbaşına Özel Süsler, seramik mutfak ürünleri, 3lü renkli prizler, Yıkanabilen Yolluk ve Halılar, Renkli Termoslar, El Yapımı Tahta Kaşıklar, objeler, Havlular, Keten Kutu Mendil Kılıfları, Keten Ekmeklikler, Tahta Peynir Kesme Düzeni, Tuzluk, Karabiberlik, Kek saklama Düzenleri, Çamaşır Sepetleri, Örgü Kılıflı Kaktüsler, Bayanlara yönelik seyahat, makyaj çantaları ile unisex iş çantaları, diz üstü battaniyeler...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı